MOŽNOST REGISTRACE KONČÍ ZA:

SCD Průvodce

Začněte uzdravování s naší asistencí 😉

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!
Sledujte CELÉ VIDEO, abyste získali všechny informace o SCD Průvodci i registraci a také hodnotných bonusech, které od nás ke svému SCD Průvodci dostanete ZDARMA navíc.

Uzdravte se jídlem s naším SCD Průvodcem

Zdravím vás přátelé, tady je Radek,

zeptám se vás, chcete čekat na spásu, na nějaký zázračný lék, na nějakou záchranu, která přijde zvenčí, nebo jste se už rozhodli vzít své zdraví do vlastních rukou, dát důvěru svému úžasnému tělu a začít s ním spolupracovat, začít ho opravdu milovat a pečovat o něj tím nejlepším způsobem?

Právě v této době, víc než kdy jindy, záleží jen na nás na každém, kterou cestu si vybereme a pořád je nejlepším ukazatelem naše srdce, ta „první dobrá”, ten první pocit, který nám vždy jasně řekne, se kterou možností jsme v souladu.

A právě teď je možná ten nejlepší čas udělat důležitá rozhodnutí. Je asi nejlepší čas zvolnit, podívat se na to co a jak dělám, jak se svým tělem zacházím, jak se dívám na sebe, jak se dívám na svět okolo sebe, a jak to všechno ovlivňuje můj život a moje zdraví.

Pokud totiž já sám nemám, nemám zdraví, lásku, radost, hojnost, tak nemám ani z čeho rozdávat.

A když na základě tohoto pohledu dojdete k rozhodnutí převzít zodpovědnost za svůj život úplně do svých rukou, jsme já i Marky připraveni podělit se o naše zkušenosti z této cesty.

Předpokládám, že pokud sledujete toto video, už jste mnoho z našich informací pochopili a začíná vám být jasné, co všechno člověk pro sebe může začít dělat, aby se nejen uzdravil z různých zátěží, které ho trápí, ale aby si i udržel své zdraví a celkovou rovnováhu.  

Způsob uzdravování, o kterém jsme Vám řekli, není žádná teorie, ale mnoha desítkami let prověřený systém, který už pomohl stovkám tisíc lidí po celém světě.

Viděli jste, že začít může opravdu každý, každý může odstartovat novou cestu, která mu dá svobodu, která mu dá další možnosti, která může opravdu změnit život, jak jsme to zažili my dva.

Jistě, není to jako vzít si další růžový prášek, jakože si uvaříte mrkev a druhý den budete uzdravení…

Je to samozřejmě postupná cesta osvojení si jiného životního stylu, který vám ale brzo začne přinášet změnu, a vy poznáte, že uzdravení opravdu možné je a to vás nakopne k dalšímu pokračování.

Na tomto místě vám chceme nabídnout pomoc v podobě našeho SCD Průvodce, který vám pomůže zorientovat se a zavést změny tak, aby to pro vás bylo co nejjednodušší.

Je čas promluvit si o něm podrobně. Poslouchejte, co všechno jsme do tohoto průvodce pro vás připravili…

Zaprvé Vám samozřejmě podrobně vysvětlíme princip fungování SCD.

To je důležité, protože si budete schopni lépe uvědomovat i bez seznamu vhodných potravin, které jídlo je pro Vás v pohodě, a které ne. Budete schopni si sami upravovat výběr potravin podle ročního období, dostupnosti, svého aktuálního stavu a dalších podmínek. Jakmile Vám to přejde do krve, už Vás nic nepřekvapí.

Za další, rozebereme podrobně jak s SCD začít v závislosti na vašich podmínkách a potřebách.

Jinak je to, když jste celiak, epileptik, když máte crohna, UC nebo třeba RS a jinak je to, když jdete do SCD proto, abyste třeba jen upravili váhu, tlak, srovnali zažívání. Navíc se naše informace dají využít i preventivně. Na tomto místě chci zmínit jeden z dalších benefitů SCD. 

Téměř všechny potraviny, ze kterých budete svá jídla připravovat významně podporují spouštění pozitivních chemických procesů v našem mozku. Takže když jsem měl po přechodu na SCD pocit, jako bych na něčem „jel”, byla to správná úvaha. Významně jsem u sebe zvýšil tvorbu těchto látek, pozitivních drog a skvělá nálada a klid mě skutečně neopouští. No a pozitivní postoj k životu, jak už dnes mnozí z Vás tuší, je neoddělitelnou součástí procesu uzdravování. Pouhá konzumace vařené mrkve nikoho nezachrání. I tuto oblast vezmeme v našem průvodci podrobněji.

 Ale hlavně Vám dáme všechny nástroje a informace, abyste mohli hned začít, ať už se cítíte dobře nebo se momentálně nacházíte uprostřed nějaké nepříjemné patálie.

Chcete-li začít zostra, výsledky pocítit co nejdříve a případně urychlit sundání nějakého toho kila, najdete k tomu v SCD Průvodci speciální manuál - Jak začít, pět fází postupu. Pokud ale neprožíváte zrovna nějaký akutní stav, nebo potřebujete naopak nějaké to kilo nabrat, může zase být lepší fázování vynechat a řídit se dalšími pokyny pro zavedení SCD.

A pojedeme dál. Marky Vám ukáže důležité postupy při přípravě základních jídel. Naučí Vás i různé triky, které za poslední roky vymyslela. Můžete využít i speciální recepty přímo pro startovní fázi.

Doporučíme vám, jak a kde nakupovat, abyste neutráceli zbytečně a při tom dostali potřebnou kvalitu. Řekneme Vám také, jak se připravit technicky, jaké nástroje a přístroje vedou k nejrychlejším a nejkvalitnějším výsledkům. 

A poradíme vám, jak to zařídit, když cestujete, nebo když chcete zajistit, aby vaše děti nemusely, ale ani nechtěly porušovat SCD. A dětem je také věnován zvláštní blok.

Důležitou kapitolou bude návod na překonání malých obtíží, ale hlavně relapsů - přechodných zhoršení, která během uzdravování mohou nastat. Dozvíte se také proč mohou nastat, i když třeba vše poctivě dodržujete, a že to není v podstatě špatně. Mám bohaté zkušenosti a některá zhoršení jsem si přivodil sám, díky počátečnímu nedostatku informací a své vlastní nepozornosti… I o tohle se s Vámi podělím 🙂

Dál bude řeč například o překonávání námitek okolí, aby Vás nic a hlavně nikdo nemohl od vaší nové cesty odradit. 

Nevěřili byste, kolik keců jsem si musel zrovna já vyslechnout. Protože jsem v začátku SCD prožíval dost těžké stavy, vzal jsem to skutečně poctivě a zhubl na 72 kilo. No a ty řeči… Ty vypadáš, nejsi náhodou nemocný? Co je ti, vypadáš mizerně. Zajímavé je, že když jsem měl metrák a funěl na každém schodu jako lokomotiva, nikomu se nezdálo, že bych měl potíže… A ještě zajímavější bylo, že takto na mě většinou reagovali ti lidé, na kterých bylo na první pohled vidět, že by SCD potřebovali jako sůl 🙂 Pamatujte, reakce okolí se Vás netýkají, nikdo nežije Váš život, a tak o něm nemá co mluvit, natož rozhodovat. A on většinou také nemluví o vašem životě, ale o tom svém, kterému v té chvíli sloužíte jako zrcadlo…

Pokračujeme… Budeme dál mluvit také o alkoholu, pití všeobecně, o super-potravinách, o bylinkách, o dochucování, o kosmetice, o zavařování, biopotravinách, probiotikách, očistách, o práci s hlavou, o duši… Prostě budeme mluvit o všem, co je pro vás a vaše uzdravování důležité a co budete na své cestě potřebovat řešit.

K tomu všemu budete mít možnost se nás ptát prostřednictvím komentářů, emailů nebo osobních konzultací. 

Uvidíte i komentáře a naše odpovědi SCDčkařům, kteří už v tom s námi jedou. Objeví-li vaše otázky něco, co jsme ještě neřešili, prozkoumáme to a hned to zase do průvodce zabudujeme.

Ukážeme vám, jak pozorovat vaše tělo, jak mu začít naslouchat, a jak reagovat na jeho řeč. Je to důležité… 

Každý z nás je originál, každý bude reagovat malinko jinak. Při uzdravování budete vnímat nejrůznější reakce, a tak bude dobré vědět, co znamenají a co se Vám vaše tělo nebo duše snaží sdělit.

Kromě zmíněného podrobného grafického manuálu „Jak začít - 5 fází postupu”, přehledně uspořádaných okruhů potravin, podle času a pokroku vašeho uzdravování, který Vám popíšeme a vysvětlíme, vám dáme podrobný seznam potravin co ANO - co NE, také s popisem a vysvětlením, proč je určitá potravina pro uzdravování prostřednictvím SCD vhodná nebo naopak nevhodná. 

Je toho hodně, co Vám nabídne náš SCD Průvodce, co říkáte? Ale to není zdaleka všechno…

Máme pro Vás několik parádních bonusů, které dělají průvodce dokonalým… Poslouchejte…

Za prvé to bude SCD Průvodce+, věnovaný samostatným klipům s podrobnějšími informacemi o odlišnostech nastavení SCD podle toho, co jejím prostřednictvím budete potřebovat řešit.

Druhým bonusem je elektronická kuchařka Marky SCD recepty START s 20ti kousky, které Vám pomohou s vymýšlením toho, co si dát právě ve startovní fázi, tedy v těch prvních několika dnech 🙂 Skvělá pomůcka pro to, abyste si nemysleli, že ve startovačce musíte jíst týden jen tu vařenou nesolenou mrkev… Není to pravda, už od začátku mlsáme 🙂

Bonusem číslo 3 je přímá podpora formou konzultačního hovoru po telefonu, facetime, telegramu nebo signálu, prostě podle toho, co Vám bude nejlépe vyhovovat… Při hovoru se dovíme na obou stranách víc a rychleji a můžeme spolu vaše uzdravování pěkně ladit.

Čtvrtý bonus má podobu doživotní exkluzivní emailové podpory, kde budeme zase odpovídat na veškeré vaše dotazy k průběhu vašeho uzdravování.

A pátý bonus… Je jím naše speciální technická podpora, která nejenže Vám pomůže s případnými  technickými problémy, ale zároveň, pokud budete mít zájem, Vás zaškolí v používání SCD Průvodce a souvisejících věcí na vašem počítači nebo chytrém telefonu. Tato služba je velmi ceněná a využívaná obzvláště našimi věkově pokročilejšími příznivci.

Pořád to není vše… Šestý bonus Vám přinese 4 elektronické kuchařky Marky SCD recepty 01 - 04 s více než 100 recepty pro všechny možné příležitosti a chutě. To znamená, že není šance, abyste se dostali do situace, kdy nebudete vědět, co si připravit k mlsání…

A ještě jeden bonus… Je to náš nejnovější, sedmý bonus, díky kterému dostanete šanci nakupovat velkoobchodně nebo se slevou u všech našich současných i budoucích obchodních partnerů

Vzhledem ke stále rostoucímu počtu vás, našich příznivců, začínáme být zajímavým partnerem pro  mnoho projektů namířených podobným směrem, tedy k uzdravování a zdravému životu vůbec. A my jejich nabídek ke spolupráci rádi využíváme právě proto, abychom mohli zase zjednodušit cestu vám, kteří jste už připraveni pro sebe něco udělat. 

Hodnotu všech těchto bonusů nebudu odhadovat, zkuste si vy sami představit nakolik vám všechny tyto informace usnadní vstup do nové etapy vašeho života.

Na tomto místě chci ještě připomenout důležitou věc. 

Náš SCD Průvodce má neomezenou doživotní licenci, to znamená, že bude Váš navždy, neboli na furt. Máte ho napořád včetně aktualizací. Můžete se vracet a neustále z něj čerpat, kdykoli to budete v životě potřebovat.

Takže to je náš SCD průvodce. Teď už určitě chápete, že na to nikdy nebudete sami. Máte k dispozici ohromnou spoustu informací, které už nemusíte nikdy sami hledat, třídit a ověřovat… Všechno jsme pro Vás připravili a zorganizovali do jediného přehledného zdroje.

Takhle tedy vypadá naše nabídka. Díky našemu SCD průvodci se v krátké době můžete dozvědět a využít pro sebe vše, co jsme s Marky poznávali posledních víc než 10 let. Můžete si ušetřit zkoumání slepých uliček a mnoho chyb, kterých se lze z nevědomosti dopustit a díky tomu si výrazně zkrátit cestu ke svému uzdravení a k vlastnímu novému příběhu.

Teď Vás určitě začalo zajímat, kolik Vás to celé bude stát. No, realita je taková, že náš SCD průvodce Vás nebude stát nic.

Náš program Vám peníze přinese. 

Přinese Vám značnou úsporu, za léky, za vyšetření, za pracovní neschopnosti a podobné nesmysly… Je to spíš investice… 

Investice do vašeho zdraví, do nového příběhu, který Vám otevře úplně nové příležitosti. Prakticky také neexistuje možnost, že byste jakkoli prodělali. 

A protože chceme, aby se k našemu SCD Průvodci dostal opravdu každý, kdo ho potřebuje, připravili jsme dvě možnosti, jak ho získat. Můžete si díky tomu vybrat, jestli cenu uhradíte naráz, nebo v rozložených platbách.

Tak tedy, buď zaplatíte jednorázově 4 970 korun, případně 197 EUR, nebo pokud zvolíte možnost rozložené platby, pak to bude 970 korun, případně 39 EUR a zbytek následně v pěti měsíčních platbách, abyste získali našeho SCD Průvodce i se všemi zmíněnými bonusy. 

To pokryje náš čas a naši práci, kterou do SCD s Marky a naším týmem denně vkládáme a zároveň tak bude zajištěno, že se budou registrovat skutečně pouze vážní zájemci.

Dnes Vám tedy stačí 997 korun nebo 39 EUR a můžete hned začít uzdravování se svým průvodcem. Detaily možností získání SCD Průvodce najdete na další stránce, po kliknutí na tlačítko pod tímto videem.

Každá investice znamená riziko… Ale ne tato 🙂 

Vaše investice může probíhat dvěma způsoby: 

Toto je první scénář. Za vaše peníze získáte cenné informace, které snadněji uvedete ve svém životě do praxe a začnete se uzdravovat, získáte plnohodnotný zdravý a šťastný život a změníte svou budoucnost. V tom případě si sami zkuste zhodnotit návratnost takové investice 🙂

A druhý scénář - zjistíte, že SCD není pro vás, že třeba ještě není Váš čas, nebo že Vám jinak nevyhovuje a nedokážete ho pro sebe využít… To se samozřejmě může stát…

V tom případě můžete kdykoli ukončit rozložené platby nebo u jednorázové platby využít naší 30ti denní záruky spokojenosti a bez udání důvodu v této lhůtě požádat o vrácení svých peněz. 

My Vám je zašleme zpět na Váš účet. Žádné otázky, žádný nepříjemný pocit 🙂

Takže, buď se Vám to úžasně vyplatí, nebo dostanete svoje peníze nazpět. 

Nevím jak vy, ale já bych si přál, aby bylo kolem nás víc takových fér příležitostí 🙂 

A mám malé srovnání. Drtivá většina z nás zhruba během dvou měsíců odevzdá velmi podobnou částku některé ze zdravotních pojišťoven. Pokud jste zaměstnanci, možná to tolik nevnímáte, ale zkuste si to ověřit. Za rok to bude pěkná suma a k čemu to je asi už tušíte, protože jinak byste se nedívali na tohle video 🙂

Tak neváhejte, přestaňte se léčit a začněte se raději uzdravovat. 

Klikněte na tlačítko a přidejte se do našeho SCD průvodce.

Mám ještě pár informací. Bez toho, že bych chtěl vyvolávat zbytečný tlak, chci jen připomenout, že naše registrace je otevřena jen na 5 dní. Je to z toho důvodu, že Vám chceme umožnit individuální konzultace a neradi bychom se dostali do kapacitně nezvládnutelné situace. Proto jestli chcete mít jistotu a chcete jít s námi, jednejte rychle. 

Pokud to ale z nějakého důvodu nezvládnete, nezoufejte, můžete to zkusit zase za pár měsíců. 

Já sám jsem si ale kdysi řekl, když ne teď, tak kdy? Už se mi nechtělo to dál snášet. Pořídil jsem si, co se dalo, knížky, e-booky, členství a dal jsem se do toho… Uvědomil jsem si, že jestli chci mít jiný život, než jak to tehdy vypadalo, musím něco udělat hned. 

Ještě jedna věc, někteří lidé si myslí, že já jsem měl třeba štěstí, a že pro ně samotné to možná fungovat nebude, ale znovu připomínám, že stovky tisíc lidí po celém světě jsou důkazem fungování principů SCD. Jediné, co to může opravdu pokazit je, že to neuděláte. Nezapomeňte, že za tímto výživovým stylem je více než 100 let seriózního výzkumu. 

A právě Vy teď máte možnost využít tyto informace pro sebe.

Takže Váš další krok je kliknout na tlačítko a změnit chod věcí příštích ve vašem životě ve Váš vlastní prospěch. 

Dříve mi taková slova připadala patetická a někdy jsem se i smál, ale za posledních pár let jsem pochopil, jak jsou mocná. Co všechno se může v mém životě změnit doslova jedním kliknutím. To znamená jednou jedinou investicí do mé vlastní budoucnosti. 

Jaký rozdíl jsem zaznamenal od toho tlustého, unaveného a nemocného chudáka ke stavu, pocitu a místu, kde jsem teď. 

A když teď ještě vidím, že stejnou změnu prožívají tisíce dalších díky našemu příkladu, všechen patos je pryč. 

Najednou vidím, jak informace, slovo, myšlenka dokáže skutečně změnit směr chodu událostí.

Také jsem pochopil, že ten kdo v mém životě všechno řídí, kdo se může rozhodnout, kdo může něco měnit jsem vždy jen já sám.

Jste to Vy sami, každý z vás… Každý může udělat to rozhodnutí a úplně změnit svou budoucnost…

Registrace je otevřena jen na pár dní. Postavte sebe na první místo, stejně jako jsem to udělal já. 

A až zase budete silní a budete zdraví, až budete mít zpět svou moc, pošlete to dál. 


Teď je Váš čas, klikněte na tlačítko a za chvilku se uvidíme 🙂

V případě dotazů, pište na adresu: podpora@uzdravtesejidlem.cz

Mlsejte a buďte zdrávi 🙂

PROHLÁŠENÍ

Obsah webových stránek uzdravtesejidlem.cz, i všech jejích subdomén, stejně jako na těchto stránkách prezentované články, videa, fotografie a jiné nosiče informací, slouží výhradně pro informační účely. Použití těchto informací návštěvníkem nebo další osobou závisí zcela na svobodném rozhodnutí návštěvníka, či další osoby. Tyto stránky a informace na nich zveřejněné nenahrazují lékařskou péči, diagnostiku, ani dietní doporučení vašeho lékaře.

© 2013 - 2024 UzdravteSeJidlem.cz

2. video bude zítra 😉

Close

3. video bude pozítří 😉

Close